+370 68747633

info@ziniusodas.lt

+370 68747633

info@ziniusodas.lt

Pradžia Privatumo politika

Privatumo politika


MB Žinių sodas gerbia Jūsų teisę į privatumą ir asmens duomenų apsaugą, todėl rūpinasi, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi teisėtai ir saugiai. Sutinku, kad MB Žinių sodas mano asmens duomenis administruotų rinkodaros ir konferencijų organizavimo tikslais. MB Žinių sodas turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti Privatumo politiką. Atnaujinta ar pakeista Privatumo politika taikoma nuo jos paskelbimo interneto svetainėje datos, jei nenurodyta kitaip.

1. SLAPUKAI

1.1. Slapukai (angl. cookies) yra tekstiniai failai, saugomi Jūsų įrenginio (pvz., kompiuterio, mobiliojo telefono, planšetės) naršyklėje (pvz., „Internet Explorer“, „Firefox“ ir kt.), kai Jūs naršote svetainėje ir talpinantys informaciją apie Jūsų naršymą Svetainėje. Jums pirmą kartą apsilankius svetainėje, slapukai perkeliami į Jūsų kompiuterį ir vėliau naudojami kompiuteriui identifikuoti. Tai įprasta naršymo tinklalapiuose praktika, palengvinanti naršymą Jūsų jau lankytame tinklalapyje ir supaprastinanti prieigą prie skelbiamos informacijos.

1.2. Svetainėje slapukus mes naudojame,

• administruodami interneto svetainę bei diagnozuodami lankytojams iškylančius techninius sutrikimus, galime naudoti lankytojų IP adresus;

• siekdami sužinoti daugiau apie svetainės lankytojų elgesį, analizuoti naršymo tendencijas ir gerinti teikiamų paslaugų kokybę, lankytojui naršant ziniusodas.lt svetainėje, renkame apsilankymo ir demografinę informaciją pasinaudodami „Google Analytics“ platforma;

• norėdami užtikrinti sklandų el. paslaugų teikimą. Svetainėje naudojame techninius slapukus, kurie yra būtini, kad galėtume teikti tam tikras svetainės paslaugas ir Jūs galėtumėte naršyti ir naudotis svetainės funkcijomis.

1.3. Svetainėje naudojame statistinius slapukus, kurių pagalba gautą informaciją naudojame tam, kad galėtume patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine. Svetainėje naudojama „Google Analytics“ – kompanijos Google Inc. (toliau – Google) teikiama žiniatinklio analizės paslauga, kuri padeda analizuoti naudojimąsi svetaine. Šiuo tikslu „Google Analytics“ naudoja slapukus, kurių pagalba gauta informacija apie naudojimąsi interneto svetaine (Jūsų IP adresas ir anoniminė informacija apie naršymą svetainėje) perduodama Google. Google šią informaciją gali saugoti serveriuose, esančiuose ne Europos Sąjungose. Prieš išsiunčiant jūsų IP adresą Google, jis paverčiamas anoniminiu. Google laikosi ES ir JAV „privatumo skydo“ sistemos reikalavimų. Google gali perduoti „Google Analytics“ surinktą informaciją trečiosioms šalims, kai to reikalaujama pagal įstatymus arba kai tos trečiosios šalys tvarko informaciją Google vardu. Pagal „Google Analytics“ paslaugos teikimo sąlygas Google įsipareigoja nesusieti IP adreso su jokiais kitais Google turimais duomenimis. Jei norite atsisakyti „Google Analytics“ slapukų, atsisiųskite ir įdiekite „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės plėtinį (angl. Opt-out Browser Add-on). Tai padaryti galite atidarę šią nuorodą: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en

1.4. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys ar tinklapyje praleistas laikas ir pan. Slapukų pagalba surinkti duomenys tvarkomi slapuko galiojimo laikotarpiu.

1.5. Slapukų sąrašas:

• ziniusodaslt_session

2. ASMENINIAI DUOMENYS

2.1. Asmens duomenis Žinių sodas tvarko remiantis teisės aktų įpareigojimų vykdymu arba Jūsų sutikimu. Slapukų pagalba surinktus asmens duomenis tvarkome remiantis Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymu.

2.2. Slapukų pagalba nerenkami jokie asmeniniai duomenys, atpažįstantys lankytoją kaip asmenį. Registruojantis į renginį, registracijos formoje renkami asmeniniai duomenys sklandaus patekimo į renginį tikslais. Registracijos formoje įvedami duomenys gali būti panaudoti informavimo tikslais apie kitus organizuojamus renginius.

2.3. Asmens duomenis gauname tiesiogiai iš Jūsų, kai juos pateikiate ziniusodas.lt portale, kitose interneto svetainės srityse arba kai jie yra sugeneruojami Jums naudojantis svetaine.

2.4. Kad galėtumėte patogiai užsiregistruoti į vykstančius renginius, kai prisijungiate ir registruojatės per ziniusodas.lt portalą tvarkome Jūsų vardą, pavardę, slaptažodį, el.paštą, telefono numerį, specialybę, darboviete.

2.5. Tvarkydami Jūsų asmens duomenis įgyvendiname reikiamas organizacines ir technines asmens duomenų saugumo priemones siekiant apsaugoti Jūsų asmens duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto atskleidimo ar kitokio neteisėto tvarkymo.

2.6. Reglamentas - 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos Reglamentas (ES) 2016/679 „Dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant Asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas)“ (toliau - Reglamentas (ES) 2016/679).

2.7. Jei manote, kad Jūsų teisės buvo pažeistos, turite teisę pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai (L.Sapiegos g. 17, 10312 Vilnius, www.vdai.lrv.lt). Visais atvejais, prieš teikdami skundą, susisiekite su mumis, kad kartu galėtume rasti tinkamą sprendimą.

3. PRIVATUMO POLITIKOS PAKEITIMAI

3.1. Jeigu Jums, susipažinus su privatumo politika, kilo klausimų, ar Jus domina kita informacija apie Žinių sodas atliekamą asmens duomenų tvarkymą, galite kreiptis į mus nurodytais kontaktais „Žinių sodas “, įm. k. 306053991, adresas Žirgo g. 2-7, Vilnius

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį